Posted on Leave a comment

DTD’nin Yeni Üyesi SIEMENS A.Ş.

DTD’nin Yeni Üyesi SIEMENS A.Ş. :DTD yeni üyeleriyle her geçen gün daha da büyüyerek güçleniyor. 26 Kasım 2015 tarihinde yapılan DTD Yönetim Kurulu Toplantısı’nda SIEMENS A.Ş.’nin üyelik başvurusu değerlendirilerek kabul edildi.

Siemens, tek elden çözüm sağlayıcısı ve sistem bütünleştiricisi olarak, demiryolu ulaşımının tüm alanlarında sürdürülebilir çözümler için gerekli tüm uzmanlıkları bir araya getirmektedir. Toplu taşımadan, yolcu ve yük taşımacılığına yönelik ana hat hizmetlerine kadar değişen alanlarda, demiryolu ulaşımının her türü için dengeli ve kapsamlı bir yaklaşımı bulunmaktadır. Güvenilirlik, emniyet, yolcu tercihini arttıran cazibe ve verimlilik, işletmeci kuruluşlara ve çevreye yarar sağlayan en yüksek önceliklerdir.

Enerji tasarruflu Siemens trenleri, şimdiden İspanya’nın kavurucu sıcakları ve Rusya’nın dondurucu soğuklarında ilerlerken, Almanya ve Çin’in can damarları olan endüstriyel bölgelerini birbirine bağlıyor. Siemens, çalışkan banliyö trenlerinden, seri üretilebilen en hızlı trene, dünyanın her köşesinde ekonomilerin ihtiyaç duyduğu hareketliliği sağlamak için çalışıyor.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.