Koyulhisar Belediye Başkanı Epsileli TÜDEMSAŞ’ı Ziyaret Etti (Foto Galeri)Koyulhisar Belediye Başkanı Epsileli TÜDEMSAŞ’ı Ziyaret Etti : Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, TÜDEMSAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Koçarslan’ı makamında ziyaret ederek şirketin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Yapılan ziyaret sonra değerlendirmelerde bulunan Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, TÜDEMSAŞ’ın büyük ve başarılı bir kurum olduğunun altını çizdi. Epsileli, “ Bugün TÜDEMSAŞ Genel Müdürümüz Yıldıray Koçarslan’ı makamında ziyaret ettik. TÜDEMSAŞ’ı gezme fırsatım oldu. Tesiste gördüğüm yenileme ve modernizasyon çalışmaları gurur verici. Yük vagonu üretimi ve onarımı üzerine hizmet veren TÜDEMSAŞ’ın ülkemiz demiryollarına uzun süre hizmet vereceğine inanıyor, Genel Müdürümüz Yıldıray Koçarslan’ın yapmış olduğu bu çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

TÜDEMSAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Koçarslan da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, şirketin Malzeme stok sahaları, Vagon Onarım ve Vagon Üretim Fabrikaları, Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı ile Kaynak Eğitim ve Teknolojileri Merkezini gezdiler.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.