Raylı Sistemler Mezunları MağdurRaylı Sistemler Mezunları Mağdur :Raylı Sistemler Mezunları yıllarca ders aldıktan sonra iki yılıda lokomotif ve vagonların içinde geçiriyorlar.Zamanlarını, emeklerini ve umutlarını okul bittikten sonra girecekleri işe bağlıyorlar.

Raylı Sistemler Mezunları atama bekliyorlar. Atama için başvurularda sadece 1 tercih hakları olması, atanma olasılıklarını oldukça azaltıyor. Hem açıkta kalmamak hem de daha çok tercih hakkı kazanmak için seslerini duyurmaya çalışan Raylı Sistemler Mezunları imza kampanyası düzenleyerek,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binalı Yıldırım’dan destek ve çözümlerini bekliyorlar.

İmza Kampanyasına Destek Olmak İçin TIKLAYIN

 

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!1 Yorum

  1. okulunuzu açan,eleman yetiştiren (DPT,,ulş.bakanlığı,rektörlük vs vs) ilgili heryer,raylı sistem mezunlarının nerelerde ne miktarda hizmet vereceğini hesap etmeden diploma dağıtırsa mezunlarda karamsarlığa düşer.herkes torpil bulamaz..Nasılki doktor dişhekimi vs olanları kamuda istihdam ediyorsa bunları da açıkta bırakmamalı..metro banliyö demiryolları vb yerlere alınacak elemanların teknik bölümleri buralardan karşılanmalı..Gerekiyorsa işveren sınavla da alabilir..şimdi okuyanlar sınav olacakmış gibi kendi,lerini konularda iyi yetiştirmeli.Diplomaya değil bilgisine güvenmeli.İş hayatı bilen insanlarla yürür.Okullar ihtiyaç duyulan bilginin onda birini verir.bu böyle bilinmeli

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.