Sephora yeni yıl coşkusu, Nostaljik İstikal Beyoğlu Tramvay’ındaSephora yeni yıl coşkusu, Nostaljik İstikal Beyoğlu Tramvay’ında :Güzelliğin kalp atışı Sephora, Beyoğlu’nun nostaljik tramvayı ile yeni yılı erken karşılıyor.

Sephora, Beyoğlu’nun nostaljik tramvayını eğlenceli yeni yıl ruhu ile süslüyor! 18 ve 25 Aralık 2015 tarihlerinde 12:00-18:00 saatleri arasında gezecek olan tramvayın içerisinde eğlenceli bir müzik grubu bulunurken, Sephora Make Up Artisti de Sephora galaktik kızına yapacağı özel makyajlar ile gününüze neşe katacak.

Kurulacak ekranlar sayesinde herkesin makyaj yapımını yakından izleyebileceği tramvayda, yeni yıl makyaj önerileri herkese ilham verecek.

SEPHORA’DAN TÜM GALAKSİYE HEDİYE!

Sephora tramvayını sosyal medyada paylaş anında hediyeni al!

Sephora tramvayının fotografını çekerek, SephoraTurkiye sosyal medya hesaplarını mentionlayarak #sephorahediyegezegeni etiketi ile paylaşıp, paylaşımını Demirören İstiklal Sephora mağazada bulunan galaktik kıza gösterenler, sürpriz hediyelerini anında alabilecek.

Nostaljik Tramvay etkinliğine özel, İstiklal Sephora’da Made In Sephora ürünlerinde 2. Ürüne %40 indirim!
Nostaljik tramvayın geçtiği Taksim’de bulunan Sephora Demirören İstiklal mağazasında Made In Sephora markalı ürünlerde 18 ve 25 Aralık tarihlerinde etkinlik gününe özel ikinci ürüne %40 indirim yeni yıl hediyesi alacaklar için güzel bir fırsat sunuyor.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.