TCDD 3. Bölge Müdür V. Murat Bakır Bandırma Gar Sahasında İncelemelerde BulunduTCDD 3. Bölge Müdür Vekili Murat Bakır Bandırma Limanında İncelemelerde Bulundu : Bandırma Gar sahasında da incelemelerde bulunan Murat Bakır, Kuş Cenneti İstasyonunu ziyaret ederek personel ile bir araya geldi.

Bandırma Liman Feri kapak atma rıhtımı inşaatının nihai durumu ve geri saha bağlantı yollarının yapımı, saha betonlanması ve rampa imalatları, 3. Bölge Müdür V. Murat Bakır tarafından mahallinde incelendi. 19.09.2014 tarihli tutanak doğrultusunda imalatların tamamlanması ve imalat öncelik sırasının belirlenerek 2016 Mart sonuna planlanan feribot işletmeciliği konusu Çelebi Holding Genel Müdürü M. Akif Ersoy ve teknik ekibi ile değerlendirildi. Tutanaktaki maddelerin ivedilikle ikmali hususunda mutabakata varıldı.

Ardından Bandırma Gar sahasında incelemelerde bulunan Murat Bakır, Kuş Cenneti İstasyonunu ziyaret ederek personel ile bir araya geldi.

Devamında Eti Bor İşletme Müdürü Recep Şekerci ile görüşen Bakır, mevsimsel yağışlar nedeniyle fabrika sahasının ve askeriyenin (Hava Üssü) drenaj problemlerinin giderilmesi hususunda DSİ Bölge Müdürlüğünce yürütülen (ihalesi sonuçlanma aşamasında) çalışmalara, ancak bu bölgedeki üç dere ıslahından başlanmasıyla kalıcı çözüm oluşturulacağı konusunda mutabakata varıldı.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.