Udem Hak-Sen’den TÜDEMSAŞ ’a ziyaretUdem Hak-Sen’den TÜDEMSAŞ ’a ziyaret : Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Hak Sendikası Genel Başkanı Abdullah Peker ve yönetim kurulu üyeleri Şirketimiz Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan’ı makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyarette konuşma yapan Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Hak Sendikası Genel Başkanı Abdullah Peker, TÜDEMSAŞ’ın her geçen gün büyüyüp geliştiğini kaydetti. Peker, “TÜDEMSAŞ son üç yıl yıl içerisinde yapılan işleri kimse görmezden gelmemeli. TÜDEMSAŞ her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Söyle bir söz var ”Marifet iltifata tabidir” güzel iş yapan bütün idareci ve bürokratlarımızı tebrik etmek insani bir davranıştır diye düşünüyoruz. 2016 Yılının başlarında hızla Vagon imalatı ve Tamiratı işlerine başlanacak olması Gerek Sivas ekonomisine Gerekse Ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayacaktır. Tüm TÜDEMSAŞ çalışanlarını özverili çalışmalarının bundan böylede devam edeceğini biliyoruz ve TÜDEMSAŞ çalışanları olarak bu güzide kurumu üst noktalara çıkarıp sahip çıkmalıyız diyoruz.” dedi.

TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan da Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Hak Sendikası Genel Başkanı Abdullah Peker’e yeni görevinde başarılar diledi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.