Babaoğlu, Konya Metrosu Söz Verildiği Gibi YapılacakBabaoğlu, Konya Metrosu Söz Verildiği Gibi Yapılacak.Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, metro projesiyle ilgili konuştu. Babaoğlu, “söz verdik, yapacağız” dedi
Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu ile Meclis’te görüşen Yazarımız Selman Selim Akyüz, Konya projelerinin durumunu sordu. Babaoğlu, “yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Projelerimizi takip ediyoruz. Metro çok büyük proje. Yaklaşık 3 milyar liralık bir maliyeti var. Hükümetimiz bugüne kadar söz verdiği tüm vaatleri yerine getirdiği gibi metroyu da yapacak. Bunu ulaştırma bakanımız da bir soru önergesi üzerine teyit etti: “Söz verildi, yapılacak” dedi.
ZİYARETLERDE YOĞUNLUK VAR
Meclis’in ilk günleri olması nedeniyle ziyaretlerde yoğunluk olduğunu belirten Babaoğlu, “vatandaşlarımız ve sivil toplum kuruluşlarının sorunlarıyla da mümkün olduğunca ilgilenmeye gayret ediyoruz. Her türlü isteklerini dikkatle dinleyip, kamudaki gerekli yerlere ulaşıyor ve sonucunu takip ediyoruz. Konya milletvekilleri olarak aylık toplantılar yaparak çalışmaları takip edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.