Bursarayda gişeler kapatılıyor tek kullanımlık biletler de bulunamıyorBursarayda gişeler kapatılıyor tek kullanımlık biletler de bulunamıyor :Bursa’da toplu ulaşımda kullanılan tek kullanımlık biletler tükendi. BURULAŞ yetkilileri, tek kullanımlık biletlerin şu an için temin edilemediğini, ocak ayının sonuna doğru yeniden piyasada bulunabileceğini bildirdi. Ancak gişeler de kapatılacağından biletler sadece büfelerden temin edilebilecek!
Bursa’da toplu ulaşımda kullanılan tek kullanımlık biletler bir süredir piyasada bulunamıyor. 15 Ocak tarihinden itibaren tüm gişeler de kapatılacak.
BURULAŞ yetkilileri, tek kullanımlık biletlerin şu an için temin edilemediğini, ocak ayının sonuna doğru yeniden piyasada bulunabileceğini bildirdi. Ancak gişeler de kapatılacağından biletler sadece büfelerden temin edilebilecek!
Gişeler kapanınca Bursalılar, işlemlerini kiosklardan (otomatik satış noktaları) veya BursaKart bayilerinden yapabilecek.
Tek kullanımlk bilete ulaşamayanların artık 3 lira verip seyahat etmeleri mümkün olmayacak.
BursaKart’ı olmayan Bursalılar en az 10 lira ücret ödeyerek BursaKart almak zorunda. 10 liranın 3,5 TL’si kart ücreti olarak kesilecek. Karttaysa 6,5 lira bakiye kalacak.
BursaKart’lara en az 5 lira yükleme yapılabilecek.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.