İZBAN 15 Personel AlacakİZBAN 15 Personel Alacak : İzmir Banliyö Taşımacılığı Sistemi Ticaret A.Ş elektrikli Tren dizilerinde bilfiil işletme sürüşü yapılması ve sürücü eğitimlerinde kullanılmak üzere 15 adet Personel ihalesine çıkıyor. İhale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.
Personel alımı ihalesi 12 Şubat 2016 saat 09.00’da 8291 Sokak No:6 İstasyonaltı Mahallesi Çiğli-İzmir adresinde yapılacak. Gerekli detaylara EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşılabilecek.
Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı https://ekap.kik.gov.tr/EKAP adresinden ve 8291 Sokak No:6 İstasyonaltı Mahallesi Çiğli-İzmir adresinde görülebileceği gibi 100 TL karşılığında satın alınabilecek. İstekliler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar 8291 Sokak No:6 İstasyonaltı Mahallesi Çiğli-İzmir adresine elden verebileceği gibi iadeli taahhütlü posta yoluyla da gönderilebilir.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.