İş İlanı : TCDD Geçici işçi Alıyor

TCDD Geçici işçi Alıyor :TCDD Kocaeli’de geçici işçi alımları yapacak. TCDD 2016 yılı içinde İŞKUR aracılığıyla Kocaeli geçici işçi alım ilanına ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sizler için haberimizde paylaşıyoruz.
2016 yılı içinde İŞKUR Kocaeli’de İstihdamı karşılamak adına TCDD ile birlikte geçici işçi alımı için ilan yayınladı. TCDD 2016 yılı geçici işçi alımı başladı mı? TCDD Kocaeli’de kaç geçici işçi alımı yapacak? TCDD, kendi bünyesindeki geçici işçi ihtiyacını karşılamak adına 2016 yılı alımları ne zaman ve nasıl, hangi şartlarlar altında alımlar yapılacağını açıklıyoruz.
2016 yılı içinde Kocaeli Bölgesindeki işçi istihdamını tamamlamak adına her kamu, kuruluşlarında olduğu gibi TCDD’de kendi bünyesindeki istihdam eksiğini gidermek adına geçici işçi alımı yapacak. TCDD geçici işçi alım ilanını yayınladı. Buna göre, TCDD İŞKUR aracılığıyla 2016’da geçici işçi alacağını resmi siteden duyurdu.
TCDD 2016 yılı geçici işçi alımına kimler başvuru yapabilecek. Başvuru yapacak olan kişilerden nasıl belgeler istenecek. TCDD Kocaeli’de toplam kaç geçici işçi alımı yapacak. işçi alım ilanına Başvurularda KPSS sınav şartı var mı? TCDD 2016 yılı geçici işçi alım ilanı başvuruları hangi tarihte bitiyor? TCDD geçici sözleşmeli personel için yaş şartı aranıyor mu? TCDD 2016 yılı işçi ilanına kimler nasıl başvuruda bulunabilecek? TCDD 2016 yılı sözleşmeli işçi başvuru şartı, koşulları belli oldu mu TCDD, 2016 yılı sözleşmeli işçi alım ilanı için aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak bilinmeyenleri öğrenebilirsiniz.
BAZI GENEL NİTELİKLER VE ŞARTLAR
Geçici işçiler 5 ay 29 gün süreyle çalışacak
En az 1 yıl TCDD’de hizmeti olan ve bunu belgeleyen adaylar ilk öncelikli
olacak.
Başvurular: İl/Şube Müdürlüğü ve http://www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacak.
İlan Son Bitiş Tarihi: 29 Ocak 2016
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.İlk yorum yapan olun

Yorumlar