Kayseri'de Belediye Otobüsleri Dezenfekte EdiliyorKayseri’de Belediye Otobüsleri Dezenfekte Ediliyor :Kayseri Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı toplu taşıma araçlarını hijyen için her gün dezenfekte ediyor. Yapılan dezenfektasyon ile yolculuk yapanların bulaşıcı hastalıklardan korunması sağlanıyor.
Büyükşehir Belediyesi vatandaşların temiz ve hijyenik bir ortamda ulaşımının sağlanması için otobüsleri temizliyor. Yapılan çalışmalarla, otobüslerdeki yolcu tutamaçları, koltuklar, havalandırma kapakları, cem ve metal yüzeyler temizlik malzemeleri ile her gün dezenfekte ediliyor.
Özellikle kış aylarında baş gösteren nezle, grip gibi salgın oluşturabilecek hastalıkların yaygınlaşmasının önüne geçilmesi için toplu taşıma araçları sürekli olarak hijyenik hale getiriliyor. Dezenfektasyon işlemiyle otobüslerin tüm bölümleri detaylı olarak temizlenerek vatandaşların daha sağlıklı bir şekilde seyahat etmesi sağlanıyor. Dezenfekte çalışmalarında insan sağlığına zarar vermeyen anti bakteriyel temizlik malzemeleri kullanılıyor.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.