Küpkıran kayakseverleri ağırlamaya başladı

Küpkıran kayakseverleri ağırlamaya başladı :Ağrı’daki Küpkıran Kayak Merkezi, kayakseverleri ağırlamaya başladı.

Yılbaşı öncesi etkili olan kar yağışın ardından sporcular ve vatandaşlar, hafta sonu tatilini kayak yaparak geçirmek için Küpkıran Kayak Merkezi’ne akın etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Cemil Budak, 1 Ocak itibarıyla hizmet vermeye başlayan kayak tesislerinde yarın resmi sezon açılışı yapılacağını belirtti.

Kar yağışının geç gelmesine rağmen son yağışla tesislerin kayak için hazır hale geldiğini ifade eden Budak, “Ağrı’daki her kesimi ve yaş grubunu kayak tesisimize bekliyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, imkanlar en iyi şekilde sunulacaktır. Halkımızın hizmetindeyiz” dedi.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.