Dünya devi ABB Elektrik'in Türkiye Ceo'su Samsun'da (Foto Galeri)Dünya devi ABB Elektrik’in Türkiye Ceo’su Samsun’da :42 milyar dolar cirolu enerji devi ABB Elektrik’in Türkiye CEO’su Sami Sevinç ve beraberindekiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Türkiye’de 57 yıldan bu yana faaliyette olan, ABB Elektrik Sanayi A.Ş’nin Türkiye Başkanı Sami Sevinç Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, Gar- Tekkeköy Tramvay hattında ABB tarafından tedarik edilecek ve Samsun halkının hizmetine sunulacak Durmazlar firmasına ait tramvayların elektrik sistemlerini ve hattı besleyecek enerji merkezlerinin üretimi konusunda bilgi alışverişinde bulundular.
Tüm elektrik ve elektrifikasyon üretim işlemlerinin teslim tarihleri konularının görüşüldüğü ziyarette Gar- Tekkeköy raylı sistem inşaatının ihalesini kazanan Metroray A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Atalar da yer aldı.
KARAYOLARI BÖLGE MÜDÜRÜNÜ DE AĞIRLADI
Başkan Yılmaz ayrıca, Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne yeni atanan Kenan Keskin’i de ağırladı. Yılmaz,“İlimize hizmet eden tüm kurum ve kuruluşlar ile ortak hareket ederek, sadece il bazında değil bölge bazında başarılı çalışmalar yapacağız. Göreve başlayan bölge müdürümüzün başarılı çalışmalara imza atacağından eminiz. Hayırlı olsun” dedi.
KONUKLARINA HURMA İKARM ETTİ
Keskin’in ziyareti sonrasında Yılmaz, Tabip Odası Başkanı Fatih Özkan ve Baro Başkanı Kerami Gürbüz’ü ağırladı. Bir süre önce Umre ziyareti yapan Yılmaz, konuklarına kendi elleriyle hurma ikram etmeyi de ihmal etmedi.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.