Logitrans 10 YaşındaLogitrans 10 Yaşında :Her geçen yıl daha da büyüyerek lojistik endüstrisinin Avrasya’daki buluşma merkezi olan Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı kapılarını bu yıl 10. kez açıyor. Arkas, Ceynak, Etis, Jungheinrich, Karınca, MCCL, Neptune Lines, Omsan, Pegasus, Samsun Lojistik, SGS TransitNet, Soft, Taha Kargo, THY, TransportOffice.NET, Ulukom, Ulusoy, Ulustrans, Xinerji, Yeşilyurt gibi firmalarının şimdiden yerini aldığı fuarda, tedarik zincirinin tüm halkalarının önde gelen markaları iddialarını sergileyecek.
“Türkiye’nin en önemli ihtisas fuarlarından birini organize etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.” diyen Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı Müdürü Altınay Bekar şunları söyledi:
“10 yıl boyunca büyük, küçük demeden tüm katılımcıları ile büyüyen logitrans, yalnızca Türk lojistikçiler için değil, pek çok dünya devi için de öncelikli bir tanıtım ve pazarlama etkinliği haline geldi. Geçen yıl 22 ülkeden 220 katılımcı ve 54 ülkeden 15 bini aşkın ziyaretçisi ile ziyaretçi rekorunun kırılması logitrans’ın Türkiye sınırlarının ötesinde bir fuar olduğunu tekrar kanıtladı.”
Daha şimdiden fuarın büyük katılımcıların yerlerini belirlediğini dile getiren Altınay Bekar, “ logitrans, bu yıl her konuda geride kalan yılların üzerine çıkarak 10. yılını tüm katılımcı ve ziyaretçileri ile büyük bir gururla kutlayacak. Her bir katılımcısına ayrı ayrı değer veren ve değer katan logitrans, sektörün nabzının attığı çeşitli etkinliklere de her zamanki gibi ev sahipliği yapacak.” dedi.
Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı
EKO MMI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti tarafından bu yıl 10. kez düzenlenecek “Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı” 16-18 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarda gerçekleştirilecek. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü oluşturan logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içermektedir.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.