BEBKA’dan proje yazma eğitimi

BEBKA’dan proje yazma eğitimi :Havacılık, raylı sistemler ve savunma sanayine yönelik projelere destek veren Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Eskişehir’deki kurum ve kuruluşlara proje yazılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı.
BEBKA, Eskişehir’de verdiği desteklerden yararlanmak isteyen kurum ve kuruluşlara yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenledi. BEBKA’nın havacılık, raylı sistemler ve savunma sanayine yönelik verdiği hibelerden yararlanabilmek için neler yapılması gerektiğine dair bilgi verilen eğitim, Eskişehir Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Eğitimde proje başına 50 bin liradan 600 bin liraya kadar destek verileceği ifade edildi. BEBKA program birim yöneticisi Erhan Öztürk ve uzman Sabri Bayram tarafından verilen eğitimde projenin kapsamı üzerinde duruldu.
Eğitimde ayrıca proje yazarken dikkat edilmesi gerekenler, proje ekibi oluşturma, beklenen sonuca ulaşabilmek için yürütülmesi gereken faaliyetler hakkında bilgi verildi.İlk yorum yapan olun

Yorumlar