BUDO ve İDO'nun bazı seferleri iptal edildi

BUDO ve İDO’nun bazı seferleri iptal edildi :İstanbul Deniz Otobüsleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti. BUDO’nun da bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) internet sitesinden yapılan duyuruya göre şiddetli lodos nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi.
Daha önce iptal edilen dış hat seferlerine ek olarak 09.00 Bursa-Yenikapi-Kadiköy ve 10.30 Bursa-Yenikapi-Kadiköy deniz otobüsü seferlerinin de yapılmayacağı bildirildi.
BUDO’nun seferleri de iptal
Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliğinden (BURULAŞ) yapılan açıklamaya göre, saat 09.00’daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Kabataş) ve 09.30’daki Armutlu (İhlas)-İstanbul (Kabataş) ile 10.45’deki İstanbul (Kabataş)-Bursa (Mudanya) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamayacak.
Bu arada saat 07.00’deki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Kabataş) seferi ile saat 08.00’deki İstanbul (Kabataş)-Bursa (Mudanya) seferi de aynı gerekçeyle iptal edilmişti.İlk yorum yapan olun

Yorumlar