Ulaştırma ve Altyapı Zirvesi 2016Ulaştırma ve Altyapı Zirvesi 2016 :Açılışını Sayın Binali Yıldırım’ın yapacağı Ulaştırma ve Altyapı Zirvesi için geri sayım başladı.
Etkinlik çerçevesinde, çoğu İtalyan ve Türkiye’nin DEV Ulaştırma markaları yeni projeler, yatırımlar ve gelecek planları için bir araya gelecekler.
Bilgi Teknolojileri, Havalimanı yatırımcıları, Karayolları, Demiryolları, Denizcilik Sektörü, Altyapıcılar, Lojistik sektörü Liderlerin yer alacağı panellerde projelerini konferans ve panellerde, b2b görüşmelerle gelişmeleri birbiri ile paylaşacaklar ve yeni iş anlaşmalarına doğru yol alacaklar.
Firmalar konferanslarda sunum yapabileceği gibi, stand alanında ürünlerini sunarak yeni müşteriler için arayışlarda olacaklar.
Konferansın ilk bölümünde, “ Türk – İtalyan Ulaştırma Sektörünün karşılıklı BÜYÜK MARKALARI “ ( GREAT BRANDS – GREAT PROJECTS ) özel bir panelde yer alacaklar.
Devamında ise, Gün boyunca her sektöre ait katılımcıların yer aldığı sektör planlarının yer aldığı panellerle konferansa devam edilecektir.
2. Gün Karşılıklı olarak, 2 Ülke firmaları b2b görüşmeler yapacaklar. Bu görüşmelere sadece etkinliğe katılmış firmalar girebileceklerdir.
Binali Yıldırım önderliğinde , son 13 yılda büyük atılımlar “ DEVRİM “ niteliğinde hayata geçirildi. Ancak, şu an süregelen dev projeler ve planlama aşamasında olan büyük yatırımlar önümüzdeki yıllarda Türkiye’de kendini gösterecek.
Aynı zamanda, Türk ve İtalyan Ürünleri karşılıklı olarak birbirine tanıtılarak halen 14 milyar usd olan karşılıklı ticaretin artırılması ve de Türkiye’ye ait rakamın daha a büyümesi bu etkinliğin en büyük amacıdır.
9 Çocuklu bir Doktor olan İtalyan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Graziano Delrio Zirve için davetli…
Başlıca karşılıklı paneller,,
– BÜYÜK ULAŞTIRMA MARKALARI
– HAVALİMANLARI,
– TELEKOMUMİNİKSYON
– KARAYOLLARI
– DEMİRYOLLARI
– LİMANALAR
– ALTYAPILAR
Önemli Not:Etkinliğimizin tarihi, UDH Bakanımızın müsaitliğine göre (+-) 1 hafta değişiklik gösterebilir.
Muhtemel tarih değişikliği ayrıca bildirilecektir.
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI ZİRVESİ
TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE SUMMIT
25 – 26 Mayıs 2016 İstanbul Lutfi Kırdar – ICEC

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.