Cumhurbaşkanı Erdoğan Tramvay Kullandı

Abone Ol  


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış ve Expo 2016’nın açılışı için geldiği Antalya’da vatman koltuğuna geçerek tramvay kullandı. Erdoğan’a Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış ve EXPO 2016’nın açılışı için geldiği Antalya’da EXPO 2016’nın açılışının gerçekleşeceği Aksu ilçesinde bulunan EXPO 2016 alanına yeni hizmete giren ve test sürüşü yapılan raylı sistemle gitti.

TRAMVAY KULLANDI

Yol güzergahı üzerinde bulunan vatandaşların yanında durarak satranç takımı dağıtan Erdoğan, EXPO 2016’nın resmi açılışı öncesinde yapımı tamamlanan Meydan-EXPO 2016 tramvay hattının açılışını gerçekleştirdi. Açılış için vatman koltuğuna oturarak tramvay kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da eşlik etti. Bir süre tramvay kullanan Erdoğan daha sonra resmi açılış için EXPO 2016 alanına hareket etti.

Rail Industry Show Armin sohbet

1 Comment

  1. Ne ve nekadar yazsak ta, çizsek te boşuna, nafile yere havanda su dövüyoruz, orası kesin!
    Bir ülkenin insanları henüz belirli bir teknik toplum olgusuna ulaşamamış ise, başkanları da, bakkalı da, hekimi de, üniversite hocası da… aynı! Değişen hiçbir şey olmuyor. İşte bu da insanı kahrediyor. İnsan kendini uzaylı, başka bir gezegende… gibi hissediyor…
    Allah akıl, fikir versin! Basın mensupları için ise; sizler bu ve benzer zırvalıkları böyle haber haline getirmeseniz, işin espirisi, işin özenmesi de olmayacak yaaa, aslında sizlerde olayın “ciddiyetinin” farkında değilsiniz! Aslında hak vermiyor da değilim, geri kalmışlık hiç te öyle kolay bir şey değil ! Ne kadar zorlarsan zorla “Alışmamış kıçta don durmuyor!”

Yorumlar