Üçüncü Köprünün Reklam Filmi Yayınlandı

3. Köprü
3. Köprü

Üçüncü Köprünün Reklam Filmi Yayınlandı :3. köprü reklamı yayınlandı. 3 yılda bitti 100 yıl konuşulacak sloganıyla hazırlanan reklamda yeni müjdeler verildi. İşte o reklamın detayları…


Üçüncü Köprü reklam filmi yayınlandı. Türkiye’nin en önemli projelerinden biri tamamlandı. Açılış tarihi ve yeni projelerin duyurulduğu reklam filmi çok konuşulacak gibi duruyor. Mesele milli olunca 4 koldan çalışıyoruz sloganına sahip olan reklam köprünün özelliklerini basit bir dille aktarıyor.

Dünyanın en yüksek köprüsü

Üçüncü köprü deniz seviyesine oranla dünyanın en yüksek köprüsü olma özelliğine sahip, sıfır seviyesinden daha yüksek bir köprü dünyada bulunmazken yüzlerce mühendisin hazırladığı harika bir eser oldu. Ayrıca dünyanın en geniş ve en uzun asma köprüsü olma özelliğine sahip daha uzun köprüler bulunuyor olsada denizden kolonlarla destek alıyorlar ancak 3. köprü karadan uzanan halatlarla kolon desteği olmadan dünyanın en uzun ve en geniş asma köprüsü oldu.

Çevre yolları ve köprü açılıyor

Üçüncü Köprünün yanı sıra köprüye bağlanan otoyol ve tüneller 26 Ağustos günü kullanıma sunuluyor. Açılış töreni saat 16:00’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirilecektir.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar