Ulaştırma Bakanı Arslan, İzmir’de Demokrasi ve Şehitler Mitingine Katıldı

Ulaştırma Bakanı Arslan, İzmir’de Demokrasi ve Şehitler Mitingine Katıldı :07.08.2016 tarihinde, İzmir’de gerçekleştirilen “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” ne katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan İzmirlilerle tek yürek oldu.
15 Temmuz Kalkışma girişimine karşı sabahlara kadar boş bırakılmayan Konak Meydanı’ndaki mitinge katılan İzmirliler, Türk bayrakları ile sloganlar attı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar, miting alanında çalınan “Türkiyem” şarkısını ise hep bir ağızdan okudu.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan’ın miting alanında yaptığı konuşmanın ardından “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” tüm coşkusuyla devam etti.
Öte yandan Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü ve TCDD 3. Bölge Müdürlüğü tarafından miting alanında açılan ortak standa halkın büyük ilgisi oldu. TCDD 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay ve Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Bölge Müdür Yardımcıları ile birlikte standı ziyaret eden vatandaşlara pilav ve su ikram ettiler. Bunun yanısıra diğer bir standımızda da lokma dağıtımı yapıldı.
İlk yorum yapan olun

Yorumlar