Ahmet Kartal Ödülleri Sahiplerini BulduAhmet Kartal Ödülleri Sahiplerini Buldu :Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği tarafından UTİKAD kurucuları arasında yer alan merhum Ahmet Kartal’ın adını yaşatmak ve gençleri sektöre kazandırmak amacıyla 2008 yılından bu yana geleneksel olarak verilen ‘Ahmet Kartal Başarı Ödülü’ bu yıl da sahiplerini buldu.

“Ahmet Kartal Başarı Ödülü” bu yıl 23 Kasım 2016 tarihinde düzenlenen UTİKAD 34. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Gaziantep Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü 2015-2016 Öğretim Yılı Birincisi Güneş Altınok’a, Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü 2015-2016 Öğretim Yılı Birincisi Berk Çola’ya ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Lojistik Bölümü 2015-2016 Öğretim Yılı Birincisi Gamze Yüksel’e verildi.

Türkiye’de lojistik kültürünün geliştirmesini öncelikli hedefleri arasında gören Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği’nin (UTİKAD), üniversitelerde lojistik öğrenimi gören başarılı gençleri ödüllendirmek amacıyla verdiği ‘Ahmet Kartal Başarı Ödülü’ genç lojistikçileri sevindirdi.

UTİKAD’ın kurucuları arasında yer alan merhum Ahmet Kartal’ın adını yaşatmak ve gençleri sektöre kazandırmak amacıyla 2008 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak verilen “Ahmet Kartal Başarı Ödülü”, bu yıl 23 Kasım 2016 tarihinde düzenlenen UTİKAD 34. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda verildi.

Ahmet Kartal Başarı Ödülü’nü almaya hak kazanan Gaziantep Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü 2015-2016 Öğretim Yılı Birincisi Güneş Altınok, Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü 2015-2016 Öğretim Yılı Birincisi Berk Çola ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Lojistik Bölümü 2015-2016 Öğretim yılı Birincisi Gamze Yüksel’e ödülleri UTİKAD Genel Kurulu’nda takdim edildi. Ödüllerini UTİKAD Başkanı Turgut Erkeskin’den alan Güneş Altınok, Berk Çola ve Gamze Yüksel’e ‘Ahmet Kartal Başarı Ödülü’ sertifikalarının yanı sıra profesyonel hayatlarının başında katkı sağlamayı amaçlayan maddi bir armağan ve UTİKAD yayınlarından oluşan kitap seti verildi.

2017 AHMET KARTAL ÖDÜLLERİ İÇİN ÜNİVERSİTELER SEÇİLDİ
Genel Kurul’un ardından UTİKAD’ın yeni Yönetim Kurulu’nun ilk icraatı da eğitimi desteklemeye yönelik oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener başkanlığında gerçekleştirilen yeni dönemin ilk yönetim kurulu toplantısında 2017 yılında ‘Ahmet Kartal Başarı Ödülü’ verilecek öğrenim kurumları da belirlendi.

2017 yılında ‘Ahmet Kartal Başarı Ödülü’nün Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Alaçam Meslek Yüksekokulu Lojistik Bölümü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü ve Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Lojistik Yönetimi Bölümü birincilerine verilmesi kararı alındı.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.