Güçlü Türkiye için Yerli Yerinde Satınalma

Güçlü Türkiye için Yerli Yerinde Satınalma :TÜSAYDER tarafından organize edilen VI. Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, “Güçlü Türkiye için Yerli Yerinde Satınalma” teması ile kamu ve özel sektördeki satınalma profesyonellerini buluşturuyor.


Bu yılki teması “Güçlü Türkiye için Yerli Yerinde Satınalma”olarak belirlenen zirvede Dünya Ekonomisinde Türkiye’nin Satınalma Gücü konusu masaya yatırılacak ve Savunma Sanayi ve Havacılıkta Neden %100 Milli Tedarik, Avrupa’daki Yeni Satınalma Uygulamaları ve Yerlileştirme, Sağlık Sektöründe Ürün Yerlileştirme Çalışmaları, Türkiye Tedarik Girdi Politikaları, Lokalizasyon Adımından Global Persfektife, Türkiye Satınalma Meslek Standartları, Hangi Kalemlerde Yerlileştirmeye Daha Çok İhtiyaç Var, Yerlileştirme Sürecinde İnovatif Teknoloji Entegrasyonu ve Satınalmacılıktan CEO’luğa Giden Yol gibi konu başlıkları ele alınacak. TÜSAYDER, VI. Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi kapsamında ayrıca Purchasing Excellence Türkiye 2016 – “En İyi Yerlileştirme Projesi” ödül törenini de gerçekleştirecek.

6.000 satınalma profesyonelini aynı çatı altında toplayan ve üyelerinin 25 milyar USD’i aşan satınalma karar gücü ile ülke ekonomisine yön veren Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği (TÜSAYDER), bu yıl altıncı kez sektörün önde gelen isimlerini buluşturuyor. 03 Aralık 2016 tarihinde İstanbul’daki WOW Hotel & Convention Center’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, Türkiye’deki ilk 100 ve sektördeki ilk 5 firmanın satınalma yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 500 satınalma profesyonelini bir araya getirecek.

VI. Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi

Tarih: 3 Aralık 2016, Cumartesi

Saat: 09:00 – 16:30 arasında

Yer: WOW Hotel & Convention Center, Yeşilköy – İstanbul

Program ve konuşmacı listesi ektedir.

KONUŞMACILAR

Halil Tokel – Turkish Technic
Malcolm Youngson IFPSM – CEO
Birol Kanbir – BKM Bankalararası Kart Merkezi
Sevil Çatalcalı – Ekonomi Bakanlığı
Yusuf Arslan – Purchasing Turkey
Yrd. Doç .Dr. Halim Yurdakul – Okan Üniversitesi
Serkan Uygur – Marketing Communication Master
Dr. Cihan İnci – Posco Assan TST
Ufuk Bendeş – PSA GROUPE
İsmail Hızlı – Medipol Mega
Hüseyin Nalbantoğlu – Satinalma.org
Gürkan Hüryılmaz – TÜSAYDER Başkanı


İlk yorum yapan olun

Yorumlar