MOTAŞ Şoförleri Çevik Kuvvet’e destek ziyaretinde Bulundu

MOTAŞ Şoförleri Çevik Kuvvet’e destek ziyaretinde Bulundu :Şoförlerimiz, ‘Polisim Yanındayım’ kapsamında Malatya Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti


MOTAŞ şoförleri ziyarette emniyet mensuplarına desteklerini ifade ederek İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain saldırıda hayatlarını kaybeden polislerden dolayı taziyelerini bildirdi.

Ziyarette duygularını ifade eden şoförler, acılarının büyük olduğunu, kaybedilen her canın yüreklerinde derin izler bıraktığını belirterek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. “Gün bu gündür” diyen şoförler, ülkenin tüm kurum ve kuruluşlarının yekvücut olarak hainlere karşı durmaları gerektiğinin altını çizdiler. Sosyal medya üzerinden izledikleri Beşiktaş’taki hain saldırıda yaralanan polisleri tedavi eden bir hemşirenin duygularını aktardığı yazının kendilerini çok duygulandırdığını belirterek; “bizim polisimiz, bizim askerimiz kendi sağlığından önce arkadaşının sağlığını önceler. Halkının hayatını merkeze oturtur. Söz konusu hemşirenin duygulandıran ifadeleri şöyleydi: ‘Dün gece 26 yaşında bacağı ve kaburgaları kırılmış vücudu yanık et ve barut kokan polis bir hastam, Hemşire hanım çok ağrım var, dayanamıyorum bağırıyorum; diğer hastaları çok mu rahatsız ediyorum, dedi. O durumda bile hala kendini değil, diğer insanları düşünüyordu.

Ara ara arkadaşlarının durumunu ve şehit sayısını soruyordu. İsyan etmiyordu, özel ilgi istemiyordu, söylediklerimize harfiyen uyuyordu’

Hemşire kardeşimizin bu ifadeleri bizi bir hayli duygulandırdı. İşte bizim kahraman polisimiz ve insanlara yaklaşımı” şeklinde açıklama yapıldı.

MOTAŞ şoförlerini kabul eden Malatya Çevik Kuvvet Şube Müdürü Lokman Ünal, duygularını yüklediği tek bir ifade kullandı; ‘vatan sağ olsun’ dedi.

İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain saldırıda şehit olan polisler için okunan Kur’an-ı Kerim ve edilen duaların ardından toplu fotoğraflar çekildi. Daha sonra hain saldırıda hayatlarını kaybeden Malatyalı şehit polislerin taziyelerine geçildi.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar