Aydın Tren Garındaki Çalışmayan Asansörler Vatandaşı Mağdur EdiyorAydın Tren Garındaki Çalışmayan Asansörler Vatandaşı Mağdur Ediyor :Aydın Tren Garı’ndaki asansörlerin sık sık arıza yapması, engelli ve yaşlı vatandaşlar mağdur oldu.

Geçen yıl yaklaşık 5 milyon Türk Lirasına restorasyonu yapılarak hizmete açılan Aydın Tren Garında çalışmayan asansörler, engelli vatandaşların önüne bir engel daha koyuyor.

Yapılan restore çalışmaları sonunda güzel bir görünüme kavuşan, Aydın Tren Garı yenileme çalışmaları sonrası vatandaşlara kaliteli hizmet verirken, sık sık bozulan asansörler ve yürüyen merdivenler özellikle engelli vatandaşları canından bezdirdi. Asansörlerin arızalanması ve çalışmaması ile mağdur olan engelli ve yaşlı vatandaşlar asansörlerin ve yürüyen merdivenlerin tekrar çalışır duruma getirilmesini istiyorlar.

Aydın-İzmir demir yolu yenilendikten sonra taşıdığı yolcu sayısı bakımından rekor kıran ve buna bağlı olarak Aydın Tren Garındaki yolcu sayısının da artması ile sık sık arızalanan asansörleri ve yürüyen merdivenleri kullanamayan özürlü ve yaşlı vatandaşların yaşadıkları mağduriyet TCDD Aydın Tren Garı yönetimi tarafından giderilmeye çalışılıyor. Aydın Tren Garındaki asansör ve yürüyen merdivenlerdeki arızalar servis yetkilileri tarafından giderilmeye çalışılıyor. Vatandaşlarda yapılan tamiratlar sonucu asansörlerin yeniden çalışmasını umutla bekliyor.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.