Cankesen, Ulaştırma Memur-Sen Balıkesir İl Divan Toplantısına KatıldıCankesen, Ulaştırma Memur-Sen Balıkesir İl Divan Toplantısına Katıldı :Ulaştırma Memur-Sen Balıkesir il divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu ve üyelerin yoğun katılımı ile yapıldı.

İl divan toplantısına Genel Başkan Can Cankesen, Genel Başkan Yardımcısı Ümit Aydın, Ulaştırma Memur-Sen İzmir Şube Başkanı Ahmet Özdemir, Balıkesir İl Temsilcimiz Rasim Ünlü Memur-Sen’e bağlı diğer sendikaların temsilcileri, işyeri temsilcileri ve üyelerimiz katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Can Cankesen , Ulaştırma Memur-Senin büyük sorumlulukları vardır. Bu sorumluluğun hepimiz farkında olmalıyız. Ülkede yaşanan terör olaylarına da değinen Genel Başkan Cankesen sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Geçmişteki tecrübelere dayanarak, terör kan ve gözyaşı ile bir yere varılamayacağı herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

Kutuplaşmanın kimseye bir fayda sağlamayacağı aşikârdır. Görünen o ki azim ve kararlılıkla umutsuzluğa kapılmadan yolumuza devam edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden birlikten kuvvet doğar sözünü haykırarak bir ve beraber olduğumuzu belirterek herkese kucak açarak kardeşlik iklimini tesis edeceğiz.

Toplu sözleşme sürecinde elde edilen kazanımlar hakkında da bilgiler veren Cankesen sürecin en şekilde değerlendirildiğini alınan kazanımların her geçen yıl daha da artarak katlanacağını söyledi. Genel Başkan ulaştırma hizmet kolunda birçok kazanım elde etmemize rağmen bunları görmezden gelerek bazı çevreler olumsuz algı oluşturmaya çalışılmaktadır. Bizler kazanımları anlatarak bu olumsuz algıyı ortadan kaldırmamız gerekmektedir dedi. Sorun ve çözüm önerilerinin dile getirildiği Balıkesir il divan toplantısı katılımcılar ile karşılıklı fikir alışverişi yapılarak sona erdi.

Genel Başkan Can Cankesen ve beraberindekiler yapılan toplantı sonrası Balıkesir deki hizmet kolumuz bağlı kurumları ziyaret ederek çalışanların sıkıntılarını yerinde dinlediler.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.