Cankesen Uşak’da TCDD’ye Bağlı İş Yerlerini Ziyaret EttiCankesen Uşak’da TCDD’ye Bağlı İş Yerlerini Ziyaret Etti :Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesenin il ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Uşak’da ulaştırma hizmet koluna bağlı kurumlarda çalışan memurları ziyaret eden Genel Başkan Cankesen, çalışanları ile tek tek görüşerek sorunlarını yerinde tesbit etti.

Ayrıca Uşak ziyaretinde Genel Başkan Cankesen, Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundu.

Hizmet kolumuza bağlı kurumlarda çalışanlarla bir araya gelen Cankesen çalışanların sorunlarını yerinde dinleyerek kurum yetkililerine iletti. Yapılan toplantılarda üyelerimiz ve çalışanların sıkıntılarını dinleyen Genel Başkan iş yerlerinde yaşanan olumsuzlukların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek karşılıklı istişarelerde bulundu. Genel Başkan Can Cankesen ayrıca toplu sözleşme görüşmeleriyle ilgilide üyelerimizle karşılıklı istişarelerde bulunarak yaşanan süreç ve kazanımlar hakkında bilgiler verdi.

Yapılan ziyaretlere Genel Başkan Yardımcısı Ümit Aydın, İzmir Şube Başkanı Ahmet Özdemir, Uşak İl Temsilcisi Şahin Akgün, şube yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleri1 Yorum

  1. sn cankesen,çalışanların sorunları ve çözüm önerilerini bölge yetkililerine yazılı olarak vermeliydi..Bölge müdürü de taleplere ilgi göstermezse veya üstlerine aktarmazsa bunun medenice hesabını soran olacaktır..Faal vardıyalı çalışanların çalışma şartları öncelikle düzeltilmeli.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.