Metro istasyonlarında kan bağışı kampanyası başlıyorMetro istasyonlarında kan bağışı kampanyası başlıyor :İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılay’ı kan bağışını arttırabilmek için ortak bir kampanya başlattı. “İki Durak Arası İyilik Molası” sloganıyla başlayan etkinliklerde metro yolcularının kan bağışına katkı sağlamaları amaçlanıyor.

Türk Kızılay’ı ve İBB iştiraklerinden Metro İstanbul’un birlikte planladığı Kan Bağış Etkinliği, 18-19 Şubat tarihlerinde Pendik, Ünalan, Yenikapı, Hacıosman ve Kirazlı metro istasyonlarında aynı anda yapılacak.

Metro yolcularının kan bağışına destek olmalarını amaçlayan etkinliklerde, yolcular bulundukları istasyonlarda kan verebilmenin yansıra metro müzisyenlerinin konserlerini de dinleyebilecekler.

Açılışı 18 Şubat saat 14:00’te Yenikapı İstasyonu’nda yapılacak etkinliğe, Metro İstanbul Genel Müdürü Kasım Kutlu, Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Kerem Kınık’ın yanısıra metro çalışanları da katılarak halkımızla birlikte kan bağışına destek olacaklar. Açılış etkinlikleri, yapılacak ikramın ardından metro müzisyenlerinin konseriyle devam edecek.

Yenikapı istasyonunda birçok kez yapılan ve önemli miktarlarda kan bağışı alınan çalışmanın 5 istasyonda aynı anda yapılmasıyla yüksek bir katılım bekleniyor.

Haydi İstanbul kan vermeye!

“İki durak arası iyilik molası”

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.