Adanadaki tren kazasını cep telefonu çözecekAdanadaki tren kazasını cep telefonu çözecek :Adana’da dün 22 yaşındaki Tuğba Serin trenin altında kalarak hayatını kaybetmişti. Polis, yaşanan olayla ilgili farklı ihtimaller üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı

Adana’da 22 yaşındaki Tuğba Serin’in cesedi tren raylarında bulunmuştu. Talihsiz kızın kulaklıktan müzik dinlendiği için tren sesini duymadığı iddia edildi. Ancak kızın kulağında kulaklık olmasına rağmen cep telefonunun kayıp olması cinayet ihtimalini akıllara getirdi. Genç kızın telefonunu çalan kişi tarafından raylara itilip itilmediği araştırılıyor.

CEP TELEFONUNU ALARAK KAYIPLARA KARIŞMIŞ
Bu arada bir kişi, genç kızın cep telefonunu alarak kayıplara karıştı. Polis ise olay yerinde kazayla ilgili çalışma başlattı. Yapılan araştırmada hayatını kaybeden kızın 22 yaşındaki Tuğba Serin olduğu ortaya çıkmıştı. Kaza sonrası genç kızın cep telefonunu kimin çaldığını belirlemek için de çalışma başlatıldı. Kızın cenazesi otopsi ve kimlik çalışması için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

GENÇ KIZIN CENAZESİ DEFNEDİLDİ
Adana’da, trenin çarpması sonucu hayatını kaybeden 22 yaşındaki Tuğba Serin’in cenazesi yakınları tarafından Adana Adli Tıp Kurumu morgundan alınarak, Osmaniye’nin Kadirli ilçesi, Yeşiltepe Mahallesi Zöhre Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi. Yakınlarının desteğiyle ayakta durmaya çalışan Serin’in annesi Halise Serin, “Yavrum gitti. Yavrum genç gittin. Senin yerine ben ölseydim yavrum. Bu acıya nasıl dayanacağım. Gitme canım.” diyerek gözyaşı döktü.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.