Bursa’ya hızlı tren ve metro müjdesiBursa’ya hızlı tren ve metro müjdesi veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Ulaştırma Bakanımız ile görüştük, hızlı tren ile ilgili bütün ihaleler mayıs ayında bitecek. Bursa metro konusunda Ankara’dan istediği desteği alacak” dedi.

Bursa’nın beklediği hızlı tren ihalesinin mayıs ayında biteceğini anlatan Müezzinoğlu, “Bursa’nın beklediği iki hizmet var. Geciken hızlı tren. İnşallah hızlı trenle ilgili bütün ihaleler mayıs ayına kadar bitiyor. Önümüzdeki süreçte Bursa’mızın hızlı trenle de buluşmasını hep beraber başaracağız. Bursa’mızın şehir içi ulaşımında metro artık önemli. Metronun Bursa’mızın ulaşımında hak ettiği rahatlığı sağlaması için her türlü desteği Ankara verecek. Bursalılar medeni ve modern bir ulaşıma kavuşacak dedi.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!1 Yorum

  1. Hızlı tren için daha önce temel atıldı.Zannedersem inşaat sürüyor ,durup dururken ne müjdesi pilavı ısıtıp ısıtıp sürüyorlar sayın basın ekibi sizlerden sanki yeni bir çalışma gibi haber yapıyorsunuz yazık.

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.