Çin’de Tren ile Platform Arasına Sıkışan Adam Hayatını Kaybetti

Tren ile Platform Arasına Sikisan Adam
Tren ile Platform Arasına Sikisan Adam

Çin’de tren ile platform arasına sıkışan adam hayatını kaybetti :Çin’deki bir tren istasyonunda, raylardan zamanında çıkmayı başaramayan genç adam platform ile tren arasında sıkışarak feci şekilde can verdi.


Çin’in Jiangsu şehrinde Nanjing tren istasyonunda, bir adam istasyona yanaşan trenin önünden geçmek istedi. Fakat hızını ayarlayamadı ve platform ile tren arasına sıkıştı.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, başka bir trenden inen adam, yaklaşan treni kaçırmamak için raylar arasından yürüyerek geçmek istedi. Rayların üzerinden geçen adam, platforma tırmanmakta geç kalınca, tren ve platform arasına sıkıştı. Güvenlik kamerası kayıtları da, görgü tanıklarının ifadelerini doğrular nitelikte.

BİLİNCİNİ AÇIK TUTMAYA ÇALIŞTILAR

Makinist hemen treni durdurdu. 30’lu yaşlarda olduğu tahmin edilen adamın vücudunun yarısı ezildi. Uzun süre kurtarılmayı bekledi. Polis ve itfaiye ekipleri adamın bayılmasını önlemek için çok çabaladı.

İKİ SAAT SONRA YAŞAMINI YİTİRDİ

İki saat sonra aşırı kan kaybından yaşamını yitiren adam, uzun süren uğraşlar sonucu sıkıştığı yerden çıkarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak : www.haberturk.com


İlk yorum yapan olun

Yorumlar