Hindistan’da trende ağlayan bebeği bakanlık duyduHindistan’da trende ağlayan bebeği bakanlık duydu :Trende seyahat eden bebeğin yardımına Hindistan Demiryolları Bakanlığı yetişti. Olay sosyal medya hesabından öğrenen bakanlık trenin bir sonraki durağında bebeğin sütünü anneye ulaştırdı.

Trende seyahat eden ve bebeklerine süt arayan anneye, Hindistan’da Demiryolları tarafından trenin bir sonraki istasyonunda süt ulaştırıldı.

Hindistan Demiryollarına bağlı Konkan Demiryolları ile seyahat eden Aangha Nikam, trende bir kadının bebeği için süt aradığını ve bulamadığını fark etti.

Yaşanan bu olay karşısında Nikam, Demiryolları Bakanlığının resmi Twitter hesabına bebeğin resmiyle “Ailesiyle Konkan Demiryollarının Happa ekspresinde seyahat eden bu bebeğin süte ihtiyacı var” mesajını yolladı.

Hindistan Demiryolları Bakanlığı olay üzerine harekete geçerek trenin bir sonraki durağı olan Kolad İstasyonu’nda sütün hazır olduğunu yazdı. Bakanlığın bu davranışı Twitter kullanıcılarının takdirini kazandı.

Hindistan Demiryolları Bakanlığı daha önce de tekerlekli sandalye ve bebek bezi gibi ihtiyaçlarını Bakanlığın Twitter hesabına bildiren kişilere yardım etmişti.

Aangha Nikam’ın attığı yardım tweeti

Aangha Nikam’ın attığı teşekkür tweeti

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.