İGA Havalimanları İnşaat 7 Bin Personel Alımı Daha Yapacak

İGA Havalimanları İnşaat 7 Bin Personel Alımı Daha Yapacak :İGA Havalimanları İnşaat CEO’su Yusuf Akçayoğlu NTV canlı yayınında çalışan sayısının 23 binden 30 bine çıkarılacağını açıkladı.


DEV ŞİRKET 7 BİN PERSONEL DAHA ALACAK!

İstanbul’da 3’üncü havalimanı inşaatındaki son durum hakkında NTV’ye önemli açıklamalarda bulunan İGA Havalimanları İnşaat CEO’su Yusuf Akçayoğlu, 3’üncü havalimanıyla birlikte 100 bin kişiye iş imkanı doğacağını söyledi.

TÜRKİYE’DE İSTİHDAM REKORUNU KIRACAĞIZ

Yusuf Akçaoğlu:” İnşaattaki son durum tüm kalem faaliyetleri birbirini beklemeyecek şekilde aynı anda devam ediyor.3’üncü havalimanında 22 bin kişi çalışıyor. Biliyorsunuz kış aylarından önce 23 bin civarına yükseltmiştik personel sayımızı fakat ağır kış şartlarından dolayı direk personel sayımızda azalma oldu. Şimdi çok hızlı bir şekilde 7 Bin kişi daha alarak 30 bine ulaşmak istiyoruz. İstihdam rekorunu kırmak istiyoruz Türkiye’de.

100 BİNE YAKIN ÜYEMİZ GİBİ SENDE PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTİYORSAN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİN. MOBİL UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLA!

Biliyorsunuz biz burada bağımsız bir kuruluşa ekonomik analiz yaptırmıştık. Bittiğinde tetikleyeceği diğer sektörleri de işin içine kattığımızda gayri safi milli hasılanın yüzde 4.9’unu tek başına karşılayacak bir ekonomi yaratılıyor burada. Dünyadaki havalimanı yapılanması için ayrılan en büyük alanın üzerindeyiz. Buraya altı pist, 2 terminal sığacak. Burada 90 milyon yolcuya ilk başta hizmet verebileceğiz. Tamamı bittikten sonra 200 milyonun üzerinde yolcu kapasitesine sahip olabileceğiz.” dedi

Kaynak : www.kpsscafe.com.tr2 Comments

  1. 05385114206
    E sınıfı ehliyetim var
    Src 4 belgesine sahibin
    İş arıyorum

  2. Muhammed kaya 26 yaşındayım E sınıfı ehliyetim var src 4 belgesine sahibim piskoteknik var Arnavutköy’de oturuyorum iş arıyorum vasıflı vasıfsız 05385114206 (29.06.2017)

Yorumlar