Jeneratörünüzü kesintilere hazır tutunJeneratörünüzü kesintilere hazır tutun :Kullanıcıların jeneratörlerden öncelikli beklentisi elektrik kesintisi olduğunda kısa sürede sorunsuz bir şekilde devreye girmesidir. Jeneratörlerin anında devreye girmesi, uzun süre ve tam kapasite çalışması için düzenli olarak bakım yapılmasına bağlıdır. Jeneratöre yapılan yatırımın karşılığını almak için satış sonrası hizmeti veren firmaları tercih etmenin önemine dikkat çeken Aksa Servis Genel Müdürü Ömer Saner belirli periyodlarla bakım yapılmadığı takdirde jeneratörlerin ömrünün azaldığının altını çiziyor.

Jeneratörlerin düzenli olarak bakımlarının yapılması uzun süre sorunsuz ve yüksek performans ile kullanabilmesi sağlarken, oluşabilecek olan arızaların da önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Düzenli bakım sayesinde ilk günkü performans

Jeneratörlerden enerji kesintisi halinde en verimli şekilde yararlanmak için kesintilere karşı hazır tutmak gerekiyor. Düzenli bakım hizmeti verilen ve periyodik kontrolleri kullanıcı tarından yapılan jeneratörler hem kesinti anında kısa sürede devreye giriyor hem daha uzun ömürlü oluyor.

Jeneratörlere yılda bir kez genel bakım yapılmasını öneren Aksa Servis Genel Müdürü Ömer Saner; “Jeneratörde genel bakım yılda bir kez yapılmazsa motorda paslanma, devir daimde çürüme ve radyatörde delinme meydana gelebiliyor. Aksa olarak yetkili servislerimizin yaptığı bakım ve kontrol işlemi sırasında gerekmesi durumunda jeneratörün özelliklerine göre belirlenmiş olan motor yağı ve antifriz, filtreler gibi yardımcı parçalar değiştirilir. Böylelikle bu elemanların koruduğu motor, radyatör gibi jeneratörü oluşturan ana bileşenlerin de arızalara karşı korunması sağlanılmış olunur. Düzenli periyodik bakım, jeneratörlerin ilk günkü performansında çalışmasını sağlar” dedi.

Garanti dışı müdahalelerden kaçının

Jeneratörler arızalandığında yetkili olmayan servisler tarafından yapılan müdahaleler, mevzuat gereği garanti dışı addedilip tüketicileri mağdur olmasına sebebiyet verebiliyor.

Tüketicilerin ihtiyaç anında yarı yolda kalmaması için jeneratöre yatırım yaparken çözüm üretecek servis ekibinin olduğundan emin olunması gerektiğini belirten Aksa Servis Genel Müdürü Ömer Saner; “Aksa Jeneratör olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışıyoruz. Müşterilerimizin yetkili servise ihtiyaç duyduğu durumlarda, en hızlı şekilde destek olmak için en yakın yetkili servisimize Aksa Jeneratör Çözüm Merkezi’nden ulaşabiliyorlar. Tüm Aksa Jeneratör yetkili servisleri; Merkez Servis personeli tarafından eğitilmiş ve teknik bilgileri güncel olan, yıllık eğitimler ile kalite standartları belirlenmiş, orijinal yedek parça kullanan, tamirat gerektiren durumlarda yetkili servisler için belirlenmiş adımları takip etmektedirler”

Aksa Jeneratör, Türkiye genelindeki 300 çalışanı, 85 servis noktası ve yedek parça stoku ile kalite standartlarında ve teknik talimatlara uygun 7/24 bakım hizmeti sağlıyor. Türkiye’nin yanı sıra jeneratör ihracatı yaptığı her ülkede servis hizmeti veren Aksa Jeneratör, her kıtada bulunan bölge müdürlüklerine bağlı servis noktalarıyla satış sonrası desteğini sürdürüyor.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.