Lider Toplu Taşıma Uygulaması Moovit Şimdi Adana’daLider Toplu Taşıma Uygulaması Moovit Şimdi Adana’da :Dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması Moovit Adana lansmanını gerçekleştirdi. Artık Adana’da toplu ulaşımı tercih edenler, ücretsiz Moovit uygulamasını kullanarak şehirlerinde sorunsuz bir şekilde seyahat edebilir, duraklardaki bekleme sürelerini azaltabilirler.

Türkiye’den 14. şehir olarak Adana’nın eklenmesi ile birlikte, şehir sakinleri, turistler (uygulama 43 dilde kullanılabiliyor) ve ziyaretçiler gönül rahatlığıyla toplu taşıma kullanmak için Adana’da Moovit uygulamasından faydalanabilirler. Android, iOS ve web sayfasından kullanılabilen uygulama bir bölgedeki tüm ulaşım araçlarının bilgilerini sunarak yolculara en hızlı ve kolay güzergahları gösteriyor. Adana, şehir merkezindeki tüm otobüs, özel halk otobüsü ve metro hatlarını haritalandıran yerel topluluğun ve kullanıcıların yardımı ile Moovit’e eklendi. “Adana’da toplu taşıma kullanan herkesin hayatını iyileştirmek, ve ulaşım sistemini bilen diğer kişileri motive etmek inanılmaz bir his” diye paylaşıyor Topluluk üyelerinden Şakir. Şu anda uygulamadaki bilgilerin %65’i onun gibi şehirlerine katkıda bulunmak isteyen Mooviterlar tarafından oluşturuluyor.

Ücretsiz Moovit uygulaması, kurumsal ulaşım bilgilerini doğrudan kullanıcıların canlı bilgileriyle birleştirerek kullanıcılarına zaman kazandıran ve toplu taşıma ile seyahat ederken yaşanabilecek sorunların çoğunu ortadan kaldıran bir ulaşım uygulamasıdır. Moovit kullanıcıları herkesin daha iyi bir seyahat deneyimi yaşaması için, ayrıca uygulama aracılığıyla beklenmedik iptaller, servis değişiklikleri, araç içi temizlik ve birçok konuda bildirim ekleyebilirler.

Otobüs hat ve saat bilgilerine ek olarak, uygulamada ayrıca, kaldırılan durak, iptal edilen sefer gibi yolculuğunuzu etkileyecek servis değişikliklerini de görebilirsiniz. “Amacımız, kullanıcılarımıza şehirlerindeki tüm güncel ulaşım bilgilerini avuçlarının arasında sunarak hayatlarını kolaylaştırmak.” diye paylaşıyor Moovit Türkiye Operasyon Müdürü Büşra Yürgün.

Son olarak, kapısından giren müşteri sayısını artırmak isteyen şirketler, artık müşterilerini toplu taşıma araçlarıyla dükkanlarına kolayca yönlendirebilirler. Dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması Moovit, geçtiğimiz günlerde şirketlerin web sitesine veya Android/iPhone uygulamasına kolayca eklenebilecek ücretsiz birçok seçenekten oluşan Moovit for Developers’ı tanıttı.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.