Şanlıurfada Toplu Taşıma Araçlarına RevizyonŞanlıurfada Toplu Taşıma Araçlarına Revizyon :Toplu taşımayı kullanan yolcuların daha konforlu yolculuk yapabilmeleri için çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yeni aldığı araçların yanı sıra mevcut araçlarında da revizyona gidiyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELSAN, Ulaşımda vatandaşlara daha iyi ve konforlu hizmet verebilmek amacıyla yenilenmeye devam ediyor. Günlük olarak 190 bin kişilik taşıma kapasitesine sahip olan BELSAN Ulaşım filosunun ilk etapta 45 aracının eskiyen koltuk kılıfları yenileri ile değiştirildi.

BELSAN Ulaşım İkmal biriminde yapılan yenileme çalışması kapsamında 45 toplu taşıma aracının koltuk kılıfları değiştirildi. Yeni koltuk kılıflarında engelliler için düşünülen ikonlar vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

BELSAN olarak yenilenmeyi bir politika haline getirdiklerini belirten BELSAN Genel Müdürü Nusret Urmak, vatandaşlarımızın konforunu düşünerek ilk etapta 45 aracımızın eskiyen koltuk kılıflarını değiştirdik, özellikle engelli kardeşlerimiz içinde koltuk kılıflarını belirginleştirmek adına ikonlar eklettirdik,ayrıca araçlarımızın kaporta boya işlemleri yaparak araçları yeniliyoruz. Araçlarımızın kullanım ve konfor ömrünü uzatıyoruz dedi.

Şanlıurfa’ya en kaliteli toplu taşıma hizmetini verdiklerini dile getiren Urmak şunları kaydetti;

“Hizmet politikamız vatandaşları memnun ve mutlu kılmaktır. Vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun kalması öncelikli hedeflerimizdendir. BELSAN olarak hijyene ve vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda yolculuk yapmalarına önem veriyoruz. Bu anlamda günlük olarak hijyenik ortamlarda araçlarımızın iç ve dış temizlikleri personellerimiz tarafından yapılıyor” dedi.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.