TCDD Taşımacılık A.Ş. – DTD Toplantısı Gerçekleşti

TCDD Taşımacılık A.Ş. – DTD Toplantısı Gerçekleşti :Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD), sektördeki gelişmeleri, yaşananları değerlendirmek ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak üzere TCDD Taşımacılık A.Ş’den bir toplantı talebinde bulunmuştu.


TCDD Taşımacılık A.Ş. bu talep üzerine DTD Yönetim Kurulu’nu 11 Nisan 2017 tarihinde davet ederek bir toplantı düzenlendi. TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın Veysi Kurt’un başkanlık ettiği toplantıya, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Uras, Lojistik Dairesi Başkanı Mehmet Altınsoy, çalışma arkadaşları ve DTD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Uras DTD’ye bir sunum yaparak, genel durum ve çalışmalar hakkında bilgi vermdi. DTD Yönetim Kurulu da görüş ve önerilerini içeren bir sunum gerçekleştirdi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda sektörde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri dile getirilerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Olumlu ve verimli bir toplantı ardından bu tip toplantıların bundan sonraki süreçte de düzenli bir şekilde devam ettirilmesine karar verildi.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar