Koçarslan Anadolu Lolistik Zirvesinde TÜDEMSAŞ’ı AnlattıKoçarslan Anadolu Lolistik Zirvesinde TÜDEMSAŞ’ı Anlattı :Cumhuriyet Üniversitesi’nde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Anadolu Lojistik Zirvesine katılan Tüdemsaş Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan katılımcılara Tüdemsaş’ı anlattı.

Cumhuriyet Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü tarafından Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Anadolu Lojistik Zirvesi Cumhuriyet Üniversitesi Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

3.Anadolu Lojistik Zirvesine Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan ve Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Muslu konuşmacı olarak katıldı.

3.Anadolu Lojistik Zirvesinin açılış konuşmasını Kulüp Başkanı Yunus Ortakaya yaptı. Başkan Ortakaya’nın konuşmasının ardından kürsüye gelen TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan Türkiye Demiryollarının gelişimi – TÜDEMSAŞ’ın faaliyetleri ve Lojistik Sektörü ile ilgili düşüncelerini zirveye katılan öğrencilere aktardı. Koçarslan, TÜDEMSAŞ’ın bilgi, birikim ve tecrübesiyle yük vagonu sektöründe ülkemiz Demiryollarına 77 yıldır hizmet eden önemli bir kurum olduğunu söyledi.

Lojistik Kulübü Yönetimi Şirketimiz Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan’a Zirveye katkılarından dolayı plaket takdim etti.

3.Anadolu Lojistik Zirvesi diğer konuşmacı misafirlerin Sunum ve Konuşmalarıyla tamamlandı.

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.