TCDD 2017 Kamp başvuruları sonuçlandıTCDD 2017 Kamp başvuruları sonuçlandı :ürkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü tarafından 2017 yılı kamp başvuru sonuçları açıklandı.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından 2017 yılı kamp başvuru sonuçları hakkında duyuru yayınlandı.TCDD internet sitesinde yer alan duyuruda TCDD dinlenme tesislerine 2017 yılı kamp başvurularının değerlendirildiği belirtildi.Duyuruda TCDD’nin dinlenme tesisleri Urla, Akçay ve Arsuz kamplarının sonuçları yer alıyor.

TCDD Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından yayınlanan duyuruda TCDD’nin tesislerinde kalmaya hak kazanan adayların TCDD ana vezneleri veya Urla ve Akçay tesisleri için İzmir, Arsuz tesisi için ise Adana Vakılar Bankası hesabına kamp ismi ve dönemi belirtilerek 08.05.2017 ile 19.05.2017 tarihleri arasında ön tahsis ücreti olarak 250,00 TL yatıracakları belirtildi.

Makbuzun bir nüshası Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Kamp Bürosuna veya 0312 312 70 99 nolu faksa gönderilmesi gerektiği, makbuzun bir suretinin ise tesis müdürlüğüne teslim edilmek üzere yanında bulundurmalarının gerektiği açıklandı.

Duyuruda ayrıca belirtilen tarihe kadar ön tahsis ücretini ödemeyenlerin tahsis işleminin iptal edileceği açıklandı.

TCDD 2017 yılı kamp sonuçları için TIKLAYINIZ.

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.