TÜDEMSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Bayrakçıl “Engelleri Birlikte Aşmalıyız”TÜDEMSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Bayrakçıl “Engelleri Birlikte Aşmalıyız” : TÜDEMSAŞ bünyesinde çalışan engelli personellerle, Engelliler Haftası sebebiyle bir araya gelen Genel Müdür Yardımcısı Celaleddin Bayrakçıl yaptığı konuşmada: “Şirket yönetim kadrosu olarak sadece bugün değil, her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü toplantı salonunda engelli personelle bir araya gelen Genel Müdür Yardımcısı Celaleddin Bayrakçıl, ” Öncelikle, bir toplantıya katılmak için şehir dışında olan Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan beyin sizlere selamını iletmek istiyorum. Sevgili arkadaşlar şunu unutmamak lazım. Engelli olmak asla kusur değildir. Her insan bir gün engelli olabilir. Bu nedenle, toplum olarak duyarlı olmalı, engelli vatandaşlarımıza gereken desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü olarak çalışan engelli personellerimizin her zaman yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Katılımınız için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

TÜDEMSAŞ bünyesinde çalışan engelli personeller, Genel Müdür Yardımcısı Celaleddin Bayrakçıl’la düzenlenen toplantıda söz alarak, iş sahalarının engelli çalışanlar için daha verimli hale getirilmesi için önerilerini ve düşüncelerini dile getirdiler.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.