TÜVASAŞ En Az Lise Mezunu 40 Personel Alımlarında Süreç Başladı

TÜVASAŞ
Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi, bilinen ismiyle TÜVASAŞ, Adapazarı merkezli vagon üreticisidir. TÜVASAŞ TCDD raylı sistem taşıtlarının imalatı, yenilenmesi ve tamirinden sorumludur ve tamamı TCDD'ye ait Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı yerli bir üreticidir.

TÜVASAŞ En Az Lise Mezunu 40 Personel Alımlarında Süreç Başladı :Türkiye Vagon Sanayii AŞ’ce geçtiğimiz günlerde yayımlanan açıklamalar doğrultusunda kuruma çok sayıda personel alımı yapılacak. Üstelik adayların en az lise mezunu olması yeterli görüldü. KPSS sonuçlarının da değerlendirileceği alımlarda ayrıntılar haberimizde sizleri bekliyor.

Türkiye Vagon Sanayii AŞ işçi alımlarında başvurular başladı!


Kuruma en az lise mezunu 40 adet işçi alınacak.

Türkiye Vagon Sanayii AŞ, 12 Temmuz 2017 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfasında açıklama yazısı yayımlamış, ilan duyurusunda gerekli açıklamalardan bahsetmişti.

Şimdi ise 17 Temmuz 2017 tarihinde Türkiye Vagon Sanayii AŞ personel alım başvuruları başladı. 26 Temmuz’a dek sürecek olan başvurularda kuruma 29 lise mezunu, 11 önlisans mezunu sürekli işçi alımı gerçekleştirilecek. Türkiye Vagon Sanayii AŞ personel alımına başvurular İŞKUR resmi web sayfasından kolayca yapılabilecek. Daha fazla bilgi için ilan metnini inceleyiniz.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar