Avusturya Ticaret Heyeti Kardemir’i Ziyaret Etti

Avusturya Ticaret Ataşesi, Avusturya İçişleri Bakanlığı Temsilcisi ve Avusturya Ticaret Müsteşarlığı çalışanları Kardemir’i ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Kardemir Genel Müdürlüğü’nde Yatırımlar Koordinatörü Mansur YEKE ve İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Mehmet BİÇER tarafından karşılanan Avusturya Ticaret Ataşesi Dr. Christian MAIER, Avusturya İçişleri Bakanlığı Temsilcisi Gerhard SCHWARZINGER, Avusturya Ticaret Müsteşarlığı çalışanları; Manuela Kaltenegger GÖRGÜ, Hasan Şahin CAM, Aygün GÜNEY, Uğur BAĞ, Matthaeus GREBER, Ayaz MAIER (Christian MAIER’in 10 yaşındaki oğlu) eşlik ettiler.

Genel Müdürlük toplantı salonunda Kardemir’in kuruluşundan bugüne gelişimini anlatan tarihi filmin izlenmesi ile başlayan ziyaret programı Yatırımlar Koordinatörü Mansur YEKE’nin Türkiye ve Dünya Çelik Sektörü konulu sunum ile devam etti. Ayrıca heyet, Kardemir’in kuruluşundan bu yana yapılan yatırımlar ve ürünler hakkında da bilgilendirildi.

Düzenlenen teknik gezide Kok Fabrikaları, Yüksek Fırınlar, Sürekli Döküm Tesisleri ve Ray Profil Haddehanesinde incelemelerde bulunan heyet öğle yemeğinin ardından Kardemirden ayrıldı.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar