ANTRAY’ın Üçüncü Etabı İçin İmzalar AtıldıAK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu toplantısına katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, vizyon projelerin Antalya’nın değerine değer katacak yatırımlar olduğunu söyledi.

Antalya ulaşımının yeni proje ve çalışmalarla her geçen gün rahatladığını da belirten Türel, kentte birinci ve ikinci etap ANTRAY hatlarıyla ulaşımda önemli adımlar attıklarını kaydetti.

Antalya’da tramvay hatlarına yoğun talep olduğunu dile getiren Türel, “Mahallelerimizde yapılan referandumlarda yüzde doksanların üzerinde ‘evet’ oyu veren vatandaşlarımız, raylı ulaşımın Antalya için ne kadar önemli olduğunu sandıkta cevabını vererek göstermiştir. Biz her zaman demokrasiden yana olduk olmaya da devam ediyoruz. Antalya’da hayata geçirmek istediğimiz her projeyi önce hemşerilerimize soruyor, olumlu yanıt alırsak kazmayı öyle vuruyoruz. Birinci ve ikinci etap raylı sistemin ardından bir süredir beklediğimiz üçüncü etap ile ilgili de sevindirici haberi nihayet aldık. Varsak-Sakarya Bulvarı- Otogar-Üniversite-Eğitim Araştırma Hastanesi istikametinden Işıklar nostaljik tramvay hattına bağlanacak üçüncü etap hattımızın projesi Başbakanımızın onayıyla Yüksek Planlama Kurulu’ndan geçti. En kısa sürede bu proje için de kazmayı vuracağız. Antalyamıza hayırlı uğurlu olsun.”

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.