ANTRAY’ın Üçüncü Etabı İçin İmzalar Atıldı

AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu toplantısına katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, vizyon projelerin Antalya’nın değerine değer katacak yatırımlar olduğunu söyledi.


Antalya ulaşımının yeni proje ve çalışmalarla her geçen gün rahatladığını da belirten Türel, kentte birinci ve ikinci etap ANTRAY hatlarıyla ulaşımda önemli adımlar attıklarını kaydetti.

Antalya’da tramvay hatlarına yoğun talep olduğunu dile getiren Türel, “Mahallelerimizde yapılan referandumlarda yüzde doksanların üzerinde ‘evet’ oyu veren vatandaşlarımız, raylı ulaşımın Antalya için ne kadar önemli olduğunu sandıkta cevabını vererek göstermiştir. Biz her zaman demokrasiden yana olduk olmaya da devam ediyoruz. Antalya’da hayata geçirmek istediğimiz her projeyi önce hemşerilerimize soruyor, olumlu yanıt alırsak kazmayı öyle vuruyoruz. Birinci ve ikinci etap raylı sistemin ardından bir süredir beklediğimiz üçüncü etap ile ilgili de sevindirici haberi nihayet aldık. Varsak-Sakarya Bulvarı- Otogar-Üniversite-Eğitim Araştırma Hastanesi istikametinden Işıklar nostaljik tramvay hattına bağlanacak üçüncü etap hattımızın projesi Başbakanımızın onayıyla Yüksek Planlama Kurulu’ndan geçti. En kısa sürede bu proje için de kazmayı vuracağız. Antalyamıza hayırlı uğurlu olsun.”İlk yorum yapan olun

Yorumlar