Tarsus TSO Yönetim Kurulu’ndan Yenice Lojistik Merkezine ZiyaretTarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’ndan Yenice Lojistik Merkezini ziyaret etti.

Yenice Lojistik Merkezi Şefi Mahmut Altundağ, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunun ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, Lojistik Merkezi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

TCDD Yenice Lojistik Merkezinin 462 bin m2 lik bir alanda yer aldığını, bunun dışında özel firmalarında Lojistik Merkez çalışmalarında bulunduğunu bunların başında 800.000 m2 lik bir alanda Arkas Lojistik firmasının yer aldığı bilgisini verdi.

Lojistik Şefi Altundağ, TCDD Taşımacılık A.Ş nin faaliyetleri hakkında da Yönetim Kurulu Üyelerini bilgilendidi.

Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak’ta Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmaları yerinde görerek gerekli destek ve işbirliğini ifade etmek üzere bu ziyareti gerçekleştirdiklerini, yapılan çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini sunarak, gerek Çukurova Havalimanı ve gerekse Yenice Lojistik Merkezi ve Gıda İhtisas OSB nin hayata geçirilmesiyle bölgenin önemli bir merkez haline geeceğini belirtti.

Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Yenice Lojistik Merkezi Şefi Mahmut Altundağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Lojistik Merkezi sahasını birlikte gezdiler. Bu arada Arkas Lojistik Operasyon Şefi Halil Hakverdi’de firmasının çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.