Bakanlar TCDD’nin Standını Ziyaret EttiBu yıl üçüncüsü düzenlenen Kars, Ardahan, Iğdır Tanıtım Günleri Fuarı’nın açılışı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz katılımıyla Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde 14 Eylül 2017 Perşembe günü düzenlenen törenle yapıldı.

Protokol konuşmaları ve kurdele kesme töreninin ardından fuar alanındaki stantları gezen Bakan Arslan ve Yılmaz, TCDD standını ziyaret ederek Kars ve bölgeyle ilgili yürütülen projeler hakkında TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’dan bilgi aldı.

Öte yandan UDH Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal, PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Vekili Mehmet Uras da TCDD standını ziyaret edenler arasındaydı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği TCDD standı 17 Eylül Pazar gününe kadar ziyaretçilerine açık olacak.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!1 Yorum

  1. tcdd nın standı son derece yetersiz küçük ve bir mesaj iletemedi..Demiryolları her yönüyle demiryollarımız diye bir tanıtım fuarı açmalı..toplumu dmy taşımacılığına yönlendirmeli.trenlere hiç binleyenlere de ulaşmalı..dmy fuarı enaz 10 ilde ve açılmalı ve tarijhe geçmeli

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.