2017 Sürdürülebilir İş Ödülleri sahiplerini bulduBu yıl dördüncü kez Fairmont Quasar İstanbul Otel’de 18 Ekim akşamı düzenlenen ödül töreni ile Sürdürülebilir İş Ödülleri sahiplerini buldu.

Türkiye’de sürdürülebilir iş modellerinin gelişmesine ve değişimin ivme kazanmasına katkıda bulunmak amacıyla bu yıl dördüncü kez düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye’de sürdürülebilir gelecek hedefiyle yeni ekonominin örnek lider kuruluşları arasında yer alan ve diğer kuruluşlara model teşkil eden projeler gerçekleştiren şirketlerin öne çıktığı ödül töreninde, yerel yönetim alanında İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü “Sürdürülebilirlik Raporu” Kategorisinde zirveye ulaştı. İETT’nin ödülünü İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü adına İETT Ulaşım Teknolojileri Daire Başkanı Recep Kadiroğlu aldı.

Sürdürülebilirlik Akademisi 2014 yılından bu yana sürdürülebilir dönüşümünü teşvik etmek ve yenilikçi yaklaşımlarıyla rol model olmak amacıyla farklı kategorilerde her yıl “Sürdürülebilir İş Ödülleri” dağıtmaktadır.

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.