Bağcılar’da metro olmayan mahalle kalmayacakBağcılar Belediyesi Halk Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Bağcılar’da halen 26 metro istasyonu olduğunu ve kısa zaman içinde metro olmayan mahalle kalmayacağını ifade etti.

Bağcılar Belediyesi Halk Meclisi Toplantısı Çınar Mahallesi’nde düzenlendi. Mahalle sakinleri yaşadığı sorunları, sıkıntıları, görüş ve düşüncelerini belediye başkanından kaymakama kadar konunun muhatabı olan ilçenin yöneticilerine söyledi. İlgili birimler sorunların bir kısmını sıcağı sıcağına toplantı sırasında çözerken bir kısmı da çözüm için not alındı.

Halk Meclisi’ne Bağcılar İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, İlçe Müftüsü Musa Uzun, Bağcılar Belediye Başkanı yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İGDAŞ, İSKİ ve BEDAŞ temsilcileri, Çınar Mahallesi Muhtarı Hakan Delice ve mahalle sakinleri katıldı.

BAĞCILAR’DA METRO OLMAYAN MAHALLE KALMAYACAK
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da “Bağcılarımızda her geçen farklı güzellikleri sunmanın huzuru içerisindeyiz. Görevimizi yaparken sizler gibi değerli dostlarla muhabbet içinde dostça olunca da zevkle yapıyoruz. Şu anda inşaatı devam eden 13 okul ve 15 camimiz var. Bağcılar’da 26 metro istasyonu var. Kısa zaman içinde metro olmayan hiçbir mahalle kalmayacak. Çünkü ulaşım medeniyettir. 16 Bilgi Evi’mizde 40 bini aşkın çocuğumuz eğitim görüyor. Bu sayı diğer ilçelerin tamamındaki sayıdan fazla. Kapalı spor salonları yüzme havuzları derken gençlere yönelik hizmetlerimiz sürekli artıyor. Ve önümüzdeki dönem ilçemize Fen Lisesi’ni açıyoruz. Elektrik direklerinin yer altına alınmasında yüzde 10’luk bir kısım kaldı yüzde 90’ı bitti. Nerede ne ihtiyaç varsa onları en hızlı şekilde karşılıyoruz karşılayacağız” diye konuştu.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.