TCDD 3.Bölgede Emekli Olan Personele Veda Yemeği DüzenlendiTCDD 3. Bölge Müdürlüğünde 2017 yılı içerisinde emekliye ayrılan 9 personele, kuruma yaptıkları hizmet ve katkılar için 18.10.2017 tarihinde teşekkür ve uğurlama yemeği düzenlendi.

Trafik ve İstasyon Servis Müdürlüğü tarafından Alsancak’da Birtat restaurantta düzenlenen yemeğe, 3. Bölge Müdür Yardımcısı Nizamettin Çiçek, Trafik ve İstasyon Yönetimi Servis Müdürü Ergun Yurtçu, Servis Müdür Yardımcıları, emekliye ayrılan personel ve kurum çalışanları katıldı.

Veda yemeği sonunda emekliye ayrılan Birtan Kulakoğlu, Yücel Yücel, Abdullah Yıldız, Mustafa Taşçı, Turgut İnkaya, Ergün Ataş, Hüseyin Özbekler, Erdoğan Çoşkun ve Emine Dülger’e teşekkür plaketi ve 3. Bölge Müdürlüğü’nce hazırlanan demiryolu tarihi kitabı verildi.

Reklamlar1 Comment

  1. emekli olan emektarlara hayırlı sağlıklı mutlu sıkıntısız uzun yıllar dileriz.fedakarca çalışarak görevlerini yeni elemanlara devreden emekliler(hür generaller)i dinlenmeye uğurlayan kurum yetkilileri ve çalışma arkadaşlarına da hayırlı hürgenarallikler dileriz..emekliler unutulmamalı zaman zaman yemekte vaya kurumda buluşmalı.Bu uygulama genel müdürlükte yapılmıyor.Yöneticiler emeğin önemini bilmeli

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.