Ulaştırma Memur-Sen’den Çetin Altun’a hayırlı olsun ziyaretiUlaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve beraberindeki heyet, TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Çetin Altun’a olsun ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarılar diledi.

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Kenan Çalışkan, Ümit Aydın ve Mehmet Yıldırım TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Yardımcılığına atanan Çetin Altunu ziyaret ettiler.

Genel Başkan Cankesen ve beraberindekiler TCDD Taşımacılık Genel Müdür Yardımcılığına atanan Çetin Altuna hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar dilediler.

Cankesen ziyarette TCDD Taşımacılığın bünyesinde 10 Binden fazla çalışanın olduğunu, bu süreçte sivil toplum örgütü olarak çalışanlarla el ele vererek yeni kurulan bu Genel Müdürlüğün başarılı olması ve ülkemiz ekonomisine de artı değer sağlaması adına üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye hazırız dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Yardımcısı Çetin Altun ise Ulaştırma Memur Sen yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

1 Yorum

  1. kurumun tepesine geirilen kişiler nedense ismi duyulmamış ve tepeden inme geliyor.Kurumda çalışmamış usmanlaşmamış kişiler yerine dışarıdan yönetici tayin etmek kuruma vede ülkeye ihanettir..Esasen töneticiler de bir eğitim ve sınavdan geçmeli..Ayrıca 1-2 yıl sonra başarısızsa cezalandırmalı..kurum bir muhtarlık değildir.bilgi uyetenek tecrübe ve sadakat ister.kurumda genel müdür yardımcısı vb olacak gayretli insan yokmuş gibi davranmak kuruma saygısızlık çalışana değerr vermemektir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.