Ulaştırma Memur-Sen’den Çetin Altun’a hayırlı olsun ziyaretiUlaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve beraberindeki heyet, TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Çetin Altun’a olsun ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarılar diledi.

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Kenan Çalışkan, Ümit Aydın ve Mehmet Yıldırım TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Yardımcılığına atanan Çetin Altunu ziyaret ettiler.

Genel Başkan Cankesen ve beraberindekiler TCDD Taşımacılık Genel Müdür Yardımcılığına atanan Çetin Altuna hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar dilediler.

Cankesen ziyarette TCDD Taşımacılığın bünyesinde 10 Binden fazla çalışanın olduğunu, bu süreçte sivil toplum örgütü olarak çalışanlarla el ele vererek yeni kurulan bu Genel Müdürlüğün başarılı olması ve ülkemiz ekonomisine de artı değer sağlaması adına üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye hazırız dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Yardımcısı Çetin Altun ise Ulaştırma Memur Sen yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.