Eskişehirde İlçelerden Kent Merkezine Ulaşım Seferleri BaşlıyorEskişehir Büyükşehir Belediyesi ilçelerden kent merkezine yolcu taşımacılığı hizmetine başlıyor. 3 Kasım Cuma günü itibariyle 11 ilçeden kent merkezine günde 1 gidiş 1 dönüş olmak üzere seferler hizmete sunulacak.

Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından kent merkezi ve ilçeler için otobüs filosunu güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, yeni alınan otobüsler ile ilçelerden kent merkezi arasında seferlere 3 Kasım 2017 Cuma günü itibariyle başlıyor. İlçelerde yurttaşlara hizmet vermek için 24 yolcu kapasiteli ve tam donanımlı olan yeni otobüsler kırsalda yaşayan yurttaşların güvenilir, rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlayacak.

Sivrihisar, Beylikova, Mihalıççık, Günyüzü ve Han’dan sabah 7.30’da, Sarıcakaya, Alpu, Mihalgazi, Çifteler, Mahmudiye ve Seyitgazi’den ise 8.00’de Eskişehir kent merkezine hareket edecek otobüslere vatandaşlar tam Eskart bilet kullanarak binebilecek.

Sivrihisar, Beylikova, Mihalıççık, Günyüzü ve Han’a geri dönüş yapacak otobüsler 16.00, Sarıcakaya, Alpu, Mihalgazi, Çifteler, Mahmudiye ve Seyitgazi otobüsleri ise 16.30’da Odunpazarı Alaaddin Parkı’ndan hareket ederek ilçelere dönüş yapacak.