Vagonların arasından ölüm geçişi!Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunan tren garı ile Manisa Devlet Hastanesi arasındaki hemzemin geçitte yaşananlar yürekleri ağza getirdi

Manisa’da sürekli gündeme gelen, ancak bir türlü çözüm bulunamayan Manisa Tren Garı ile Manisa Devlet Hastanesi arasındaki hemzemin geçitte bir vatandaşın hareket halindeki trenin vagonlarının arasından geçmesi yürekleri ağza getirdi.

Manisa Tren Garı ile Manisa Devlet Hastanesi arasındaki hemzemin geçit, vatandaşın çilesi olmaya devam ediyor. Daha önce defalarca gündeme getirilen çile, dün sabah saatlerinde objektiflere yansıdı. Bir yük treninin ray değiştirme işlemi trafiğin tıkanmasına sebep oldu.

Trenin ray değiştirmesi için yaklaşık 10 dakika boyunca trafiğe çift taraflı olarak kapatılan yol nedeniyle araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kimi sürücüler aracından dışarı çıkarak beklemeyi tercih ederken, kimi sürücüler de duruma tepki gösterdi.

VATANDAŞ BEKLEMEK İSTEMEYİNCE…
Araçlar bekledi beklemesine ancak bir vatandaşın beklemek istememesi, o anda orada bulunanların yüreğini ağızlarına getirdi. Ray değişimi için ileri geri manevra halinde olan trenin yavaş hareket etmesini fırsat bilen bir kişi, vagonların arsındaki boşluktan karşıdan karşıya geçti. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında geçişi yapan vatandaş, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Haberin devamını okumak için tıklayın

Kaynak : www.manisakulishaber.com

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleri1 Yorum

  1. Sevgili dostlar bu geçici bir durum çünkü, DY güzergahında olmayan bir başka yere yeni devlet hastanesi inşaatı yapılıyor. bitmesine de az kaldı sanıyorum. Hastane bitince bu görüntülerde bitecek

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.